Hala widowiskowo-sportowa


halas.jpg 

 Hala widowiskowo-sportowa w Pińczowie to nowoczesny, spełniający wszelkie standardy obiekt treningowy administrowany przez Powiatowy Ośrodek Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Pińczowie. Od momentu otwarcia tętni ona nieustająco sportowym życiem, odbywały się już w niej niejednokrotnie zawody w piłce nożnej, piłce ręcznej i siatkówce, międzynarodowe spotkania Shorin-Ryu Karate, turnieje tańca, meetingi bokserskie oraz wiele innych imprez sportowych i kulturalnych.

Hala usytuowana jest przy kompleksie sportowym OSiR Pińczów składającym się m.in. z pełnowymiarowego boiska piłkarskiego z trawą naturalną, bieżni lekkoatletycznej, boisk wielofunkcyjnych. W pobliżu znajduje się również Zalew Pińczowski dogodny do uprawiania rekreacji i sportów wodnych. Na terenie kompleksu znajduje się baza noclegowa - nowo wybudowane domki kempingowe wraz z placem zabaw dla dzieci oraz strzeżone kąpielisko.  

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA

ul. Republiki Pińczowskiej 42
28-400 Pińczów
tel. 730-610-255

e-mail:hala@pinczow.net 

Zapraszamy na stronę hali w widowiskowo-sportowej - POKSTiR Pińczów

 

Jarmark Nadnidziański

08/17/2017

wiecej..

Dożynki Powiatowe

08/27/2017

27 sierpnia zapraszamy na Powiatowe Święto Plonów powiatu pińczowskiego.  wiecej..

Giełda Pracy już 14 września

09/14/2017

Młodzieżowe Centrum Kultury zaprasza na Giełdę Pracy.  wiecej..

koncert POZYTYWNIE NAKRĘCENI

11/11/2017

 11 listopada 2017 roku zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu POZYTYWNIE NAKRĘCENI koncert odbędzie się w hali widowiskowo sportowej w Pińczowie o godz. 17:00 WSTĘP WOLNY wiecej..

VI Otwarty Turniej Tańca - Pińczów 2018

04/28/2018

wiecej..

Nasz Patronat

więcej

Imprezy

więcej

Sport

Półfinały Ligi Ministranckiej w Pińczowie

W sobotę, 13 maja w Hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie odbył się półfinały Diecezjalnej Ministranckiej Ligi Piłkarskiej. więcej»